YHTEYSTIEDOT

  1. Home
  2. Myyntitiedustelut ja asiakastuki

Myynnin yhteyshenkilö, Suomi

Jouni Hartikainen
Sähköposti : myynti@ironmountain.com 

Asiakaspalvelu

Sähköposti : arkisto@ironmountain.com

Iron Mountain Finland Oy

Kuussillantie 27
01230 Vantaa 
Puh.+ 358 9 8256 020


Vice President, Nordics & Baltics
Carl Norelid
Sähköposti : carl.norelid@ironmountain.com
Puh: +46 70 247 29 90

Commercial Manager, Finland
Jouni Hartikainen
Sähköposti : jouni.hartikainen@ironmountain.com
Puh: +358 40 500 3852

Customer Service Manager, Finland
Tii Klaver
Sähköposti : tii.klaver@ironmountain.com
Puh: +358 40 562 4423


Operations Manager, Finland
Claus Jensen
Sähköposti : claus.jensen@ironmountain.com
Puh: +45 30 63 24 95


Human Resources Director, Nordics & Baltics 
Catherine Bannon 
Sähköposti : CBannon@ironmountain.ie
Puh: +353 87 956 5000

Finance Director, Nordics & Baltics
Pablo Filice
Sähköposti : Pfilice@ironmountain.co.uk
Puh: +44 7880 055 430


Infrastructure Director, Nordics & Baltics
Kristian Løvenholdt
Sähköposti : kristian.lovenholdt@ironmountain.com
Puh: +45 29 68 27 80

Quality & Business Development Manager, Nordics & Baltics
Eamonn Murphy
Sähköposti : eamonn.murphy@ironmountain.com
Puh: +45 28 91 37 81